Wynajem Busów

Nasza Firma WYNAJEM BUSÓW prowadzi profesjonalny wynajem busów 9-cio osobowych RENAULT TRAFIC, mieścimy się w Mokrym Dworze koło Pruszcza Gdańskiego, zaledwie 3 km na trasie S7 Gdańsk- Warszawa, ale nasza działalność prowadzona jest na terenie całej Polski.

W swoim asortymencie posiadamy samochody w pełni sprawne z pełnym pakietem OC, AC, NW, ASISTANCE, a po każdym wynajmie serwisujemy auta w wykwalifikowanej Firmie EDC SERVICE, tak abyście Państwo w trakcie wynajmu nie musieli się niczym przejmować.

Wszystkie nasze busy, można prowadzić na Prawo Jazdy kategorii B, świetnie spełniają swoją rolę, podczas rodzinnych wyjazdów krajowych i zagranicznych na letnie wakacje lub zimowe szaleństwa.
Weź busa nie tylko dla przyjemności, ale również dla swojej Firmy. Planujecie przewiezienie pracowników np. Na konferencję lub imprezę integracyjną, nasze busy, są doskonale wyposażone, dlatego podróż przebiegnie komfortowo.

NASZE AUTA POSIADAJĄ:

  • Systemy Nawigacji
  • DVD z wejściem na USB, SD
  • Klimatyzację i ogrzewanie na każdym rzędzie siedzeń
Wypożyczalnia nasza oferuje również wypożyczenie aut po atrakcyjnych cenach dla Firm, zapraszamy przedsiębiorstwa do stałej współpracy.

DOOR TO DOOR
Usługa door-to-door, to dostawa (lub odbiór) pojazdu w wyznaczone miejsce w umówionym czasie. Cenimy Twój czas i chcemy byś był mobilny zawsze kiedy tego potrzebujesz.
Podstawienie auta u klienta (od 20 zł).

Renault Trafic Grand Passenger 2015 r.
Nowoczesny silnik diesla 1,6 dci 125KM. Komfortowa podróż dla 9 osób. Trafic w wersji Long ze zwiększoną przestrzenią bagażową. Wyposażony jest w system redukcji spalin Ad Blue, dzięki czemu spełnia wymagania Euro 6. Podczas postoju automatycznie gasi silnik. Trafic posiada System Nawigacji Renault R&GO.

CENNIK
Cena (wynajem 1-7 dni) – 240 zł doba
Cena (wynajem 7-14 dni) – 220 zł doba
Cena (wynajem powyżej 14 dni) – do negocjacji

Renault Trafic silnik 2.0 CDTI 9 osobowy 2012 r.
Średnie spalanie 6-7 l/100 km. Średniej wielkości autko wyposażone w nawigację, DVD z wejściem na USB, SD, klimatyzacja oraz ogrzewanie na wszystkie rzędy siedzeń.

CENNIK
Cena (wynajem 1-7 dni) – 220 zł doba
Cena (wynajem 7-14 dni) – 200 zł doba
Cena (wynajem powyżej 14 dni) – do negocjacji

Wystawiamy faktury VAT

e-mail
busy@edcservice.pl
telefon
508 160 507
telefon
515 188 036
www
www.wynajembusów.com.pl