O firmie
EDC service
Nasza firma istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się diagnostyką, mechaniką, klimatyzacją i szeroko pojętą elektroniką samochodową. Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia oraz oprogramowanie najwyższej jakości.

Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych i skomplikowanych zleceń. Doświadczenie, zdobywane podczas codziennej pracy i szkoleniom oraz profesjonalne podejście sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług.

Za cel przyjęliśmy ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności aby stawiać czoła wyzwaniom, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny.

Gwarantujemy Państwu fachową i miłą obsługę oraz rzetelność i terminowość w zakresie powierzonych nam zadań.

01 HAMOWNIA Nowoczesna Hamownia daje możliwość pomiaru mocy samochodów. Sprawdź moc swojego auta!
02 CHIPTUNING Indywidualne strojenie silnika bez ingerencji w sterownik. Fabryczna gwarancja.
03 ELEKTRONIKA Nasza firma zajmuje się diagnostyką i naprawą elektroniki występującej w samochodzie, począwszy prostej wymiany żarówek, naprawy układów wtryskowych (benzynowych, diesla), poprzez układy klimatyzacji, układy bezpieczeństwa (airbag, abs, asr, esp itp.), układy komfortu (centralne zamki, elektryczne podnoszenie szyb, ogrzewanie lusterek itp.) po układy zabezpieczające przed kradzieżą (immobilisery, alarmy).
04 DIAGNOSTYKA W naszej firmie oferujemy Państwu najnowocześniejszy system diagnostyki komputerowej.
05 MECHANIKA Nasz serwis zadba o pełną i fachową obsługę Państwa samochodu. Wykonany przez wyspecjalizowanych mechaników przegląd i naprawy oraz zastosowanie odpowiednich markowych części i oleju na pewno przedłuży jego żywotność.
06 KLIMATYZACJA Pełny serwis klimatyzacji samochodowej.